Yazılım

ideCAD mimari, betonarme ve çelik yazılımları için satış, teknik destek ve eğitim hizmeti

idecad logo
Sakarya Yetkili Satıcısı

ideCAD Mimari IDS v10

Her boyutta proje tasarımına yönelik olarak geliştirilen ideCAD® Mimari, hem mimari çizimlere hem de render ve animasyonlara olanak veren yapısı ile tüm mimari gereksinimleri karşılayacak güçlü bir yazılım. ideCAD® Mimari, üstün iki boyutlu çizim özellikleri ile mimari detay paftalarının kolaylıkla hazırlanmasına da olanak veriyor. İnşaat mühendisleriyle ortak çalışma platformu sağlayan ürün, bilgi iletişimi ve paylaşımı sayesinde tasarım sürecini kısaltıyor ve verimliliği artırıyor.

ideCAD Statik IDS v10

Genel amaçlı analiz, tasarım ve çizim programı olan ideCAD® Statik ile katları olan veya olmayan, katlarda rijit diyaframlı, kısmen rijit diyaframlı veya tamamen rijit diyaframsız yapıların hesabı yapılabilir. Betonarme, çelik veya karma çok katlı yapılar, endüstriyel yapılar ve bina türü olmayan gelişigüzel yapılar, deprem yönetmeliğine belirtilen koşullara uyarak modellenebilir. Çubuklar ile birlikte, aynı sistem içine entegre edilmiş kabuk elemanlar kullanılabilir. Döşemelerin, perdelerin, çubukların, temellerin hepsi bir arada analiz edilebilir.

ideCAD Yapı IDS v10

Kağıt ortamında yürütülen çalışmaların zorluğunu ortadan kaldıran IDS (Integrated Design System) sayesinde, ideCAD® Mimari ile ideCAD Statik arasında tam uyumluluk sağlanır. Böylece aynı yapı üzerinde mimarlar ve mühendisler ortak çalışırlar. Her iki taraf da kendi disiplinini ilgilendiren çizimleri veya hesapları yapar ve tüm bilgiler ortak bir dosyada toplanır. Ortak veritabanı sayesinde, bir yerde yapılan değişiklik otomatik olarak diğer yerlere yansır; projeler arası tutarsızlık yaşanmaz, zaman kaybı ve hata riski en aza indirilir.

ideCAD Bilgi Formu

Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.