Hakkımızda

ELMASYAPI Mühendislik, 2006 yılından beri hizmet veren inşaat, tasarım ve mühendislik şirketidir. Konutlardan işyerlerine, kurumsal binalardan sanat yapılarına kadar çeşitli alanlarda kaliteli ve işlevsel eserler tasarlamak ve inşa etmek üzere kurulmuştuır. Kadrosunda bulunan ve alanlarında uzman mimar, mühendis ve tekniker kadrolarıyla, uluslar arası kabul görmüş en güncel yazılımlar ve modern teknolojilerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Çok sayıda konut, işyeri, betonarme ve çelik yapıyı planlayan, tasarlayan ve inşa eden şirketimiz, sektöründe pek çok yeniliğe imza atmıştır. Anahtar teslim, birim fiyat, maliyet+kar gibi farklı sözleşme çeşitleriyle ve bir çok yazılımla inşaat planlama ve yapım işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Şirketimiz, yapı tasarımı ve planlaması; betonarme, çelik ya da kompozit taşıyıcı sistemlerin tasarımı ve çözümü, lineer ve non-lineer analiz, 3 boyutlu analiz ve çözümleme, 3 boyutlu yapı görselleştirme, animasyon vb. alanlarda hizmet vermektedir.

Türkiye'de Projelendirme Hizmetlerimiz

Türkiyede Elmasyapı Proje Hizmetleri

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.