Hakkımızda

ELMASYAPI Mühendislik, 2006 yılından beri hizmet veren inşaat, tasarım ve mühendislik şirketidir. Konutlardan işyerlerine, kurumsal binalardan sanat yapılarına kadar çeşitli alanlarda kaliteli ve işlevsel eserler tasarlamak ve inşa etmek üzere kurulmuştuır. Kadrosunda bulunan ve alanlarında uzman mimar, mühendis ve tekniker kadrolarıyla, uluslar arası kabul görmüş en güncel yazılımlar ve modern teknolojilerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Çok sayıda konut, işyeri, betonarme ve çelik yapıyı planlayan, tasarlayan ve inşa eden şirketimiz, sektöründe pek çok yeniliğe imza atmıştır. Anahtar teslim, birim fiyat, maliyet+kar gibi farklı sözleşme çeşitleriyle ve bir çok yazılımla inşaat planlama ve yapım işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Şirketimiz, yapı tasarımı ve planlaması; betonarme, çelik ya da kompozit taşıyıcı sistemlerin tasarımı ve çözümü, lineer ve non-lineer analiz, 3 boyutlu analiz ve çözümleme, 3 boyutlu yapı görselleştirme, animasyon vb. alanlarda hizmet vermektedir.

Türkiye'de Projelendirme Hizmetlerimiz

Türkiyede Elmasyapı Proje Hizmetleri

Kalite, Çevre ve İSG Politikamız

EEK/00/130719

13.07.2019

Misyonumuz; Sunmuş olduğumuz hizmetlerde koşulsuz hizmet kalitesi ile birlikte, işçi sağlığı ve güvenliğini sağlamak, çevreyi korumaktır.

ELMAS YAPI olarak daha güvenli bir iş ortamı ve çevreye duyarlı bir firma olmak için;

• Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak
• Sunmuş olduğumuz projelerde kaliteyi hızlı bir şekilde müşterilere sunmak
• Kanuni mevzuat ve yasal şartlara taviz vermeden uymak..
• Uygulanabilir şartlara ve diğer şartlara uymak
• Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,
• Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek
• Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önleme, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak
• Kalite, Çevre ve İSG yönetim sistemlerinin takibini yapıp sürekli iyileştirmelerde bulunarak mevcut sistemi daha iyi seviyelere taşımak, standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
• Çevreye ve insanlara saygılı olmak,

Kalite, Çevre ve İSG politikamız olarak belirlenmiştir.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.