Elmasyapı Vitrin Projesi Satışları Başladı

Yayın Tarihi
17 Ağustos 2019
Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email
Anahtar Kelimeler

Elmasyapı Vitrin Projesi Satışları Başladı

Elmasyapı Vitrin Projesi, 2 blok ve 12 daireden oluşmaktadır. 4 oda ve 1 salon olarak tasarlanan proje, tamamen akıllı ev konseptiyle oluşturulmuştur.

Elmasyapı Vitrin Projesi, müstakil ev konforunu site konseptiyle birleştirmek fikriyle oluşturuldu. Komşu daireyle ortak duvar sadece tek bir oda duvarında olacak şekilde planlanan projede, hem ortak duvarda, hem tesisatlarda hem de döşemelerde özel ses yalıtımıyla konforlu bir yaşam alanı oluşturuldu.

4 oda, 1 kiler ve 1 salondan oluşan projede, 22m2 kapalı balkon alanı, olması gerektiği kadar geniş tutulan ve titizlikle ölçülendirilen oda planları, gömme dolap ve vestiyer sistemleriyle ferah mekanlar oluşturuldu. 

Ahşap kaplama kapılar ve süpürgelikler, özenle detaylandırılmış mutfak ve banyo dolapları, lüks ve konforu ön plana çıkartan detaylarıyla özel bir proje. 

Gerçek akıllı ev konseptiyle konfor ve enerji verimliliği üst düzeyde tutuldu. Tasarım ödüllü B.IQ akıllı anahtarlar, uluslar arası genişleyebilir kablolu KNX sistemiyle donatıldı.

Projeyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.